تلاش و سخت‌کوشی شخص رییس‌جمهور در سفرهای استانی مثال‌زدنی است

به گزارش راهبردنیوز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ارومیه افزود: در سفر هفته گذشته، شاهد تلاش بی وقفه و از روی دلسوزی ریبس جمهور بودم و ایشان با وجود فعالیت مداوم از صبح زود، در پایان سفر نیز که ساعاتی پس از نیمه شب بود، از تلاش خسته نمی‌شد.

وی اضافه کرد: سفر استانی هفته گذشته به آذربایجان غربی با حضور رییس جمهور و اعضای هیات دولت، گامی بلند برای توسعه آذربایجان غربی به شمار می رود که امیدواریم برکات آن، هرچه زودتر در استان ظاهر شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین قریشی اظهار کرد: دولت انقلابی و مردمی، با همه توان در پی حل مشکلات مردم است که امیدواریم در این مسیر موفق باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: در سفر به آذربایجان غربی، مصوبات خوبی هم به تصویب دولت رسید که موجب رونق اقتصادی استان خواهد شد.

وی گفت: نبود تشریفات و ریخت و پاش در جلسات و پذیرایی بسیار ساده، پرهیز از تبلیغات محیطی، حضور رییس جمهور در بین مردم، اجازه ندادن به خلبان بالگرد برای انجام پرواز به منظور شنیدن حرف مردم، تاکید بر شنیدن سخنان مردم در مسیر جلسات از جمله شاخص‌های متمایز سفر آیت الله رئیسی به آذربایجان غربی بود.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی در بخش دیگری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزود: انقلابی بودن و انقلابی ماندن از فرمایشات مهم مقام معظم رهبری در این دیدار بود که همه ما باید در عمل به آنها، همه توان خود را به کار بگیریم.

وی تاکید کرد: پرهیز از دخالت نمایندگان در انتصاب ها از جمله دیگر تاکیدات رهبر معظم انقلاب بود که باید همه ما مسوولان در این باره نیز فرمایشات معظم له را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی همچنین با تسلیت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) ادامه داد: توجه به سیره و منش و رفتار حضرت امام صادق (ع) باید در دستور کار همه مردم و مسوولان قرار گیرد.

راهبردنامه