عضو مجلس خبرگان: ملت ایران نیروهای نظامی و انتظامی را از خودشان می‌دانند

به گزارش راهبردنامه آیت‌الله محمدتقی پورمحمدی روز شنبه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در مراغه افزود: به حمدالله سایر نیروهای مسلح کشورمان نیز حمایت خود از نیروهای انتظامی را اعلام کردند تا اغتشاشگران بدانند که این ملت و سربازانشان یکپارچه و یکدل هستند.

وی با بیان اینکه همین یکپارچگی و وحدت نیروهای مسلح امنیت را برای کشورمان به ارمغان آورده است، اضافه کرد: در هشت‌ سال حماسه مقاومت که عزت، آبرو، شرف و سربلندی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد نیز همین نیروهای جانبرکف در مقابل استکبار جهانی ایستادند و در برابر دشمنان باک به دل راه ندادند.

وی با نثار درود و صلوات به روح پرفتوح همه شهدا دوران دفاع مقدس به ویژه شهیدان فکوری، نامجو، کلاهدوز و جهان‌آرا اضافه کرد: نیروهای مسلح و مردمی کشورمان در حالی طی دوران دفاع مقدس افتخار آفریدند که در آن دوران امکانات و توان نظامی امروز را نداشتند. 

وی با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح کشورمان امروزه در آمادگی کامل به سر می‌برند، اضافه کرد: اگر نیروهای نظامی ایران اسلامی اقتدار کنونی را در گذشته داشتند، دشمن جرات نمی‌کرد تا به ایران حمله کند.

آیت‌الله پورمحمدی افزود: دشمنان در جنگ تحمیلی با توهم تسخیر و تجزیه ایران به کشورمان حمله کردند اما در سایه جانفشانی رزمندگان اسلام و ملت غیور کشورمان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

وی با بیان اینکه پیروزی مسلمانان از جانب خداوند وعده داده شده است، تصریح کرد: آمادگی نیروهای مسلح کشورمان در زمان کنونی موجب شده است تا دشمنان از مقابله نظامی ناامید شوند و به کار رسانه‌ای روی بیاورند غافل از اینکه این ملت بابصیرت پشتیبان ولایت هستند و رهبری داهیانه حضرت امام خامنه‌ای راه بر روی فتنه دشمنان خواهد بست.

به گزارش راهبردنامه صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در مراغه پس از ادای احترام مسئولان و فرماندهان به شهدای گمنام با حضور نیروهای ارتشی، انتظامی، سپاهی و امنیتی در محوطه پادگان امام رضا (ع) این شهرستان برگزار شد.

راهبردنامه