لیگ برتر فوتبال ساحلی؛پیروزی گلساپوش یزد برابر منطقه آزاد چابهار

به گزارش خبرنگار راهبردنامه، این مسابقه در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور با حضور جمعی از مسئولان و علاقه‌مندان در زمین محله محمود اّباد شهرستان یزد (مردآباد) برگزار شد.

در این دیدار گل‌های تیم مقاومت گلساپوش توسط حمید بهزادپور ۲ گل، محمد مرادی ۲ گل، مهدی شیرمحمدی ۲ گل و محمد معصومی‌زاده، علی میرشکاری و عباس رضایی به ثمر رسید و برای تیم میهمان علیرضا ریگی گلزنی کرد.

حمید متین مقدم (خراسان رضوی)، محمود امان اللهی (اصفهان)، علیرضا مقوم (یزد) و حسین نوروزی از (اصفهان) این مسابقه را قضاوت کردند و ناظر داوری حسین ربیحاوی از کرمان و نماینده سازمان لیگ محمد حسن جلالوندی از استان البرز بود. 

در این مسابقات تیم‌های مقاومت گلساپوش، صدرشیمی و چادرملو اردکان از استان یزد به همراه منطقه آزاد چابهار، سپاهان سمنان، شاهین خزر رودسر، پارس جنوبی بوشهر، شهریار ساری، صنعت فرش حداد اصفهان و دریانوردان بوشهر حضور دارند.

حضور سه تیم یزدی در این مسابقات برای اولین بار علاوه بر ایجاد جذابیت و رقابت نفس‌گیر، نشان‌دهنده ظرفیت و جایگاه فوتبال ساحلی در استان است که طی سال‌های گذشته با همت و جدیت برخی از باشگاه‌ها، همراهی علاقه‌مندان و برنامه‌ریزی بدست آمده و سرمایه‌ای ارزشمند محسوب می‌شود.

در فصل گذشته این رقابت‌ها تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد با کمال افتخار در قالب یک برنامه مدون با همت و همراهی دست‌اندرکاران باشگاه و مردم منطقه با وجود حضور تیم‌های مدعی و ریشه‌دار بر بام قهرمانی ایستاد و در فصل جدید باید از عنوان گذشته خود دفاع کند.

استان یزد با یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت هم‌اکنون ۴۸ هیات ورزشی استانی و ۶۲ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.

راهبردنامه