جزئیات تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی و هیئت ورزش‌های همگانی خراسان‌شمالی

تاریخ انتشار : 14 آوریل 2021 - 8:45 | 137 بازدید | ارسال توسط : |

كوروش خسرویار در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری راهبردنیوز در بجنورد اظهار كرد که تفاهم‌نامه  دانشگاه آزاد اسلامی و هیئت ورزش‌های همگانی استان خراسان‌شمالی با هدف استفاده از ظرفیت آکادمی‌های ورزش‌های همگانی در برگزاری دوره‌های آموزشی سلامت‌محور، راه‌اندازی ایستگاه‌های ورزشی صبحگاهی، کمک به تربیت مربیان تندرستی در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌شمالی به امضای محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد و عبدالمجید جودت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی این استان رسید.

وی اضافه کرد: از اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه بهبود هماهنگی و همکاری‌های بین بخشی در اجرای اقدامات مشترک ملی در موضوع ورزش همگانی، معرفی و تجلیل از فعالان ترویج ورزش همگانی در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌شمالی، کمک به راه‌اندازی ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی/عصرگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد.

مدیر حوزه تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد، همکاری در برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی مرتبط با ورزش، همکاری در برگزاری المپیادهای ورزشی در سطح استان و کشور، کمک به دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اجرای برنامه‌های تندرستی و حرکات اصلاحی را از دیگر اهداف این قرارداد دانست.

کمک به بررسی مقررات دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد کشف خلأهای قانونی

خسرویار، کمک به بررسی مقررات دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد کشف خلأهای قانونی و حقوقی در توسعه ورزش، برگزاری پویش‌های استانی ورزشی آگاهی‌بخش در دانشگاه آزاد اسلامی، مشارکت در برگزاری پویش‌های آگاهی‌بخش هیئت ورزش همگانی با محور اطلاع‌رسانی محتوای پویش در دانشگاه آزاد اسلامی را از دیگر اهداف تفاهم‌نامه  دانشگاه آزاد اسلامی و هیئت ورزش‌های همگانی استان خراسان‌شمالی بیان کرد.

وی توضیح داد: استفاده از ظرفیت آکادمی‌های ورزش‌های همگانی در برگزاری دوره‌های آموزشی سلامت‌محور، راه‌اندازی مراکز سنجش ساختار قامتی و تندرستی دانشجویان در اصناف مختلف با حمایت و مشاوره هیئت، برگزاری جشنواره نشاط و تندرستی دانشجویان، برگزاری جشنواره‌های خانواده‌محور ویژه جامعه دانشگاه آزاد اسلامی با کمک و مشاوره هیئت ورزش‌های همگانی و … نیز جزء تعهدات دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌شمالی است.

كوروش بهادری مدیركل ورزش جوانان استان خراسان‌شمالی نیز بر ضرورت توسعه همكاری هرچه بیشتر هیئت ورزشی با واحدهای دانشگاهی برای ایجاد تندرستی و نشاط اجتماعی تأكید كرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/

راهبردنامه

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

گالری تصاویر

آخرین گالری تصاویر